top of page

Wedstrijdnieuws januari 2024

Heel wat wedstrijden in de eerste maand van 2024. Hieronder krijgen jullie een volledig overzicht (op volgorde) van alle cijfertjes, tijden, clubschildjes en foto's :).


7 januari: Arenacup Meise


Er waren maar liefst 54 tijdsverbeteringen op 69 starts.

De punten van elk gezwommen nummer werden samengeteld en op basis hiervan werden de medailles uitgereikt. Zo werd Largo eerste bij de 12-jarige jongens, Sterre 2de bij de 13-jarige meisjes en Ferre en Sebastien 1ste en 3de bij de 15-jarige jongens. Wat een knallende start van 2024!

 

1 nieuw clubrecord


  • 50 VL 12-jarige jongens Thibault Jacri 42.93 // Largo Chabottier 35.26






19-21 januari: Fanders Swimming Cup


Luca en Xante wisten zich te kwalificeren voor de Flanders Swimming Cup


Er waren 6 op 10 tijdsverbeteringen.

 

3 nieuwe clubrecords gezwommen

 

  • 100 SS 16-jarige meisjes Renée Vanlaere 1.23.70 // Xante Simons 1.22.61

  • 200 SS 16-jarige meisjes Emma Van Gorp 3.12.12 // Xante Simons 2.56.24

  • 200 VL 17-jarige meisjes Lisa Wauters 2.32.42 // Luca Vanderbruggen 2.29.44

 

Luca zwom een haai op 100VL

 

Er werden 6 loodsvisjes behaald:

 

  • Luca 100 VL - 200 VS - 100 VS - 200 VL - 400 VS

  • Xante 200 WS

 

 8 clubschildjes

 

  • Luca 100 VL - 200 VS - 100 VS - 200 VL - 400 VS

  • Xante 200 WS - 100 SS - 200 SS


En als kers op de taart kroonde Luca zich tot Vlaams kampioen op 100 Vlinder, ze haalde ook nog eens 2 keer brons en 3 keer B-finale. Xante haalde een C-finale op de 200 schoolslag!


Proficiat toppers!!




21 januari PACO-wedstrijd Diest


Onze Zeeduivels, jeugdsportzwemmers en oranje, blauwe en witte badmutsen van de zwemschool zakten op 21 januari af naar Diest voor een Paco-wedstrijd.


Er werden 6 nieuwe onofficiële clubrecords behaald

 

  • 100 RS 12-jarige jongens Boaz Sterkendries 2.02.00 // Mats Grégoire 1.58.53

  • 100 VS 12-jarige jongens Wout Menten 1.50.03 // Mats Grégoire 1.44.07 

  • 100 RS 11-jarige jongens GEEN // Rún Desmet 2.07.27

  • 100 VS 11-jarige jongens Mats Grégoire 1.54.44 // Mathis Carette 1.53.77

  • 100 RS 16-jarige meisjes GEEN // Charlie Holmer 2.08.68

  • 100 VS 16-jarige meisjes GEEN // Charlie Holmer 1.50.73

 

Proficiat aan alle zwemmers!



26-29 januari: Vlaamse Jeugd Talent Challenge


Cid, Largo en Sterre waren geselecteerd om mee te doen aan het VJTC! Febe was ook geselecteerd maar kon wegens blessure helaas niet meedoen, maar supporteren lukte gelukkig wel!


Er waren 14 tijdsverbeteringen op 17 starts!

 

4 nieuwe clubrecords:

 

  • 100 VL 12-jarige jongens Bjorn Geladi 1.25.90 // Largo Chabottier 1.17.29

  • 200 WS 12-jarige jongens Bjorn Geladi 2.50.02 // Largo Chabottier 2.49.19

  • 400 VS 12-jarige jongens Bjorn Geladi 5.29.06 // Largo Chabottier 5.21.42

  • 100 RS 12-jarige jongens Thibault Jacri 1.33.53 // Largo Chabottier 1.21.06

 

5 loodsvisjes

  • Sterre 100 en 200 VS

  • Largo 100 en 400 VS en 200 WS


9 clubschildjes:

 

  • Sterre 100 R - 100 VS - 200 VS

  • Largo 100 VS - 400 VS - 200 WS - 100 VL - 100 RS - 100 SS


(fotocredits: Jos Aerden Photography en Tania De Decker)



27-28 januari: Meeting de Janus in Seraing


Terwijl Sterre, Largo en Cid op het VJTC aan de slag kwamen, zakte de rest van de competitiezwemmers af naar Seraing.


Er waren 95 tijdsverbeteringen op 141 starts.

 

5 nieuwe clubrekords :

 

  • 50 SS 16-jarige meisjes Renée Vanlaere 38.31 // Eya Mahmoudi 37.36.

  • 200 VL 17-jarige meisjes Luca Vanderbruggen 2.29.44 // Vanderbruggen Luca 2.27.44

  • 100 SS 18-jarige meisjes Renée Vanlaer 1.30.00 // Emma Van Gorp 1.24.96

  • 50 SS 18-jarige meisjes Lisa Wauters 39.14 // Emma Van Gorp 38.16

  • 200 SS 18-jarige meisjes Renée Vanlaere 3.16.93 // Emma Van Gorp 3.09.57


Luca haalde een haaitijd op 200 VL

Lena Vanlaere behaalde een clubschildje op 100 VS


Er waren ook heel wat zwemmers die een finaleplaats wisten te bemachtigen:

Camille: 50VL, 50SS, 200SS

Vanina: 50VL, 100VL

Laila: 50VL

Winke: 50VS, 100RS, 50RS

Eya: 50SS, 100SS, 200SS

Meyssa: 50SS

Tess: 200SS

Xante: 50SS, 200SS (brons)

Emma: 50SS, 100SS, 200SS

Lucas: 50 VS (brons), 100RS

Margot: 50SS

Luca: 50VL (zilver), 200VL (goud), 200VS (zilver), 100VS, 100VL (goud)

Lena: 200VS


Proficiat aan alle zwemmers!


Het overzicht van alle clubrecords en behaalde loodsvisjes en clubschildjes voor januari vind je op onze website!

Komentarze


In de kijker
Recent Nieuws
Archive
Search By Tags
Er zijn nog geen tags.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon