top of page

Wedstrijd Aarschot 23 en 24 april

Er waren 121 tijdsverbeteringen op 153 starts.


20 nieuwe Clubrecords :

* 200 WS 16 jarigen Heren Sir Jacob Bastien 2.56.96 // Van Boxstael Berend 2.44.01

* 200 WS 15 jarigen Heren Wauters Stef 2.28.54 // Wauters Stef 2.26.85

* 100 VL 15 jarigen Heren Wauters Stef 1.03.79 // Wauters Stef 1.02.90

* 50 SS 11 jarigen Dames Simons Pauline 47.32 // Desmet Sterre 46.29

* 200 SS 14 jarigen Dames Vanderbruggen Luca 3.09.48 // Mamoudhy Eya 3.06.54

* 200 SS 13 jarigen Heren Cambron Ward 3.14.10 // Geladi Bjorn 3.08.42

* 100 VS 10 jarigen Heren Geen // Chabottier Largo 1.21.05

* 100 RS 10 jarigen Heren Chabottier Largo 1.32.38 // Chabottier Largo 1.29.18

* 200 VL 15 jarigen dames Vanderbruggen Luca 2.41.65 // Vanderbruggen Luca 2.31.11

* 50 VL 15 jarigen Heren Vanderbruggen Arjen 30.56 // Wauters Stef 28.27

* 200 VS 15 jarigen Dames Lambeets Lina 2.20.71 // Vanderbruggen Luca 2.19.53

* 200 VS 17 jarigen Dames Vanlaer Renée 2.25.19 // Vanlaer Renée 2.21.40

* 200 VS 13 jarigen Hereh Cambron Ward 2.44.32 // Geladi Bjorn 2.29.12

* 200 VS 15 jarigen Heren Vanderbruggen Arjen 2.14.96 // Wauters Stef 2.12.11

* 100 WS 10 jarigen Heren Chabottier Largo 1.30.31 // Chabottier Largo 1.27.63

* 100 SS 10 jarigen Heren Chabottier Largo 1.46.54 // Chabottier Largo 1.42.85

* 100 RS 16 jarigen Dames Lambeets LIna 1.15.98 // Vanderbruggen Lena 1.14.30

* 4 x 50 C Dames Open Vanlaer Renée - Lisa Daenen - Vanderbruggen Luca - Roposen Ruby 2.06.56

Vanderbruggen Lena - Henot Isabelle - Vanlaer Renée - Vanderbruggen Luca 1.58.77

* 4 x 50 C Dames 13 + 14 jarigen Geen // Wauters Luna - Roosen Anouk - Simons Xante - Vanlaer Lena 2.03.49

* 4 x 50 C Dames 11+12 jarigen Vanlaer Lena - Simons Xante - Roosen Anouk - Peeters Julie 2.41.45

Simons Paulien - Vanboxstael Nora - Amadou Camille - Laenen Febe 2.25.01

20 nieuwe Clubschildjes ;

* Wauters Stef 50 VS - 200 VS

* Roosen Anouk 50 VS

* Henot Isabelle 50 VS

* Vanderbruggen Lena 100 RS

* Vanlaer Lena 200 WS - 400 VS - 200 VS - 200 RS

* Wauters Luna 100 VS - 200 RS

* Mahmoudi Eya 100 VS - 200 SS

* Geladi Bjorn 200 WS - 200 VS - 200 SS

* Vanlaer Renée 100 VL - 200 VS

*Roosen Tess 200 SS

* Chabottier Largo 100 VS


1 A - tijd :

* Wauters Stef 50 VS


Proficiat aan alle zwemmers!

Comments


In de kijker
Recent Nieuws
Archive
Search By Tags
Er zijn nog geen tags.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page